Yiyorum Yiyorum Doymuyorum - Aşkı Şansa Bırakma

Yiyorum Yiyorum Doymuyorum!

Bir büyük sorun da bu dönemdeki aşırı yeme isteğidir, bu özellikle de çikolata gibi tatlılar için geçerlidir.

hkb_detay_img Bir büyük sorun da bu dönemdeki aşırı yeme isteğidir, bu özellikle de çikolata gibi tatlılar için geçerlidir. Vücudunuzu tatlı istediği için cezalandırmak yerine istediğini azar azar ve hafif hafif verirseniz ne o sizi zor durumda bırakır ne de siz artan yağlarınıza bakarak üzülürsünüz. Yoğun tatlı isteğinizi bir elmayla veya bir bardak tarçınlı sütle kolaylıkla bastırabilirsiniz. Uzun süre aç kaldığınız takdirde düşen kan şekeriyle zaten çok yemeye meyilli olan vücudun önüne geçemeyebilirsiniz. Bu nedenle canınızın istemesini beklemeden belli aralıklarla kuru veya yaş meyvelerle vücudun şeker dengesini kontrol ederseniz onunla savaşmak zorunda kalmazsınız. “Su içersem şişkinliğim artar.” son derece yanlış bir inanıştır. Vücudunuzun su tutmasını engellemek için tam tersi, aşırı sıvı tüketip tuvalete gitme sıklığını arttırmalısınız.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: