Mazeretim Var, Asabiyim Ben - Aşkı Şansa Bırakma

Mazeretim Var, Asabiyim Ben !!!

Bugünlerde herkes sizin üstünüze geliyor, ne deseniz yanlış anlıyor...

hkb_detay_img Bugünlerde herkes sizin üstünüze geliyor, ne deseniz yanlış anlıyor, ters ters bakıyor, ne giyseniz üstünüzde güzel durmuyor, karnınız şiş, yemekler lezzetsiz, uykularınız bile sizle geçinemiyor. Tatlıların hepsi de tutturmuş “n’olur beni ye” diye. Hayır, sorun dünyada değil. Muhtemelen sizin adet tarihiniz çok yakın.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: