Mobil Uygulama - Aşkı Şansa Bırakma

AŞKI ŞANSA BIRAKMA APPSTORE’da

Mutlu bir ilişki için merak ettikleriniz Aşkı Şansa Bırakma mobil uygulamasında!

Kadınlar için;

Adet döneminize göre ruh halinizi buradan takip edebilir ve bu döneme göre hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Hatta partnerinizi özel günleriniz hakkında bilgilendirebilirsiniz!

Erkeklere merak edip soramadıklarınızı gelin ve kendilerine buradan sorun!

Cinsellikle ilgili işe yaradığı kanıtlanmış tavsiyeler ile cinsel hayatınıza renk katın.

Doğum kontrol, kontrol altında! Doğum kontrol hapı takibinizi kolayca yapın. “Acaba bugün hapımı almış mıydım?” sorusu sizi yormasın, bırakın uygulamanız size bunu hatırlatsın.

Erkekler için;

Partnerinizin regl dönemine göre en istekli veya en sinirli günleri hangileri ? Onun hormonal döngüsünü takip edin, işiniz kolaylaşsın.

“Kadınlar ne ister?" halen bilmiyorsanız gelin ve kendilerine sorarak öğrenin.

Cinsellikle ilgili işe yaradığı kanıtlanmış tavsiyeler ile cinsel hayatınıza renk katın.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: