Hakkımızda - Aşkı Şansa Bırakma

Hakkımızda

Kadın sağlığı konusunda bilinci artırmayı hedefleyen Bayer, Aşkı Şansa Bırakma ile doğum kontrol yöntemleri konusunda güvenilir ve bilimsel bir platformu Türkiye’deki kadın ve erkeklerin kullanımına sunuyor.

Eye for Pharma 2014 Ödülleri: Topluma Yönelik En Değerli Proje

Bayer Kadın Sağlığı Ekibi tarafından başlatılan, kadın-erkek ilişkilerinin kodlarını çözmeyi hedefleyen ve bugüne kadar yaklaşık 10 binlerce kişi tarafından yüklenen “Aşkı Şansa Bırakma” uygulaması, sektörün en prestijli kuruluşlarından Eyeforpharma tarafından ‘Topluma Yönelik En Değerli Proje’ ödülüne layık görüldü.

Eyeforpharma’nın Başkanı Paul Simms, “Aşkı Şansa Bırakma Platformu” ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Kadın Sağlığı alanına çok önemli katkıda bulunan benzersiz bir proje. Bu platform kadınlara ve partnerlerine bedenleri hakkında daha çok bilgi edinme fırsatı sunuyor ve onları kendi cinsel sağlıkları konusunda sorumluluk almaya davet ediyor. Bu proje jürimiz tarafından yapılan değerlendirmede belirgin bir şekilde öne çıkarak birincilik ödülüne layık görülmüştür ve bu kategorinin en iyisi olmayı hak etmiştir” dedi.

Aşkı Şansa Bırakma; kadınların bir ay içinde oluşan hormonal değişimleri konusunda hem kadın hem de erkekleri bilgilendirmenin ve bu konuda tavsiyeler vermenin yanı sıra; karşı cins hakkında yüz yüze sormaya çekinilen soruları yöneltebileceğiniz bir forum da sunuyor. Aynı zamanda Aşkı Şansa Bırakma uygulamasını Iphone ve Ipad’e yükleyerek her yerde ve her zaman erişim sağlanabiliyor.

video_preview

Kadın Sağlığı TV

Aşkı Şansa Bırakma ile doğum kontrol yöntemleri konusunda güvenilir ve bilimsel bir platform sunan Bayer, 2014 yılında da Kadinsagligitv.com platformunu hayata geçirerek cinsel sağlık, infertilite, doğum kontrol yöntemleri, gebeliğe hazırlık, adet dönemi, mutlu cinsellik, kadınlarda en çok görülen hastalıklar, vajinal estetik ve menopoz gibi A'dan Z'ye kadınları yakından ilgilendiren tüm konular hakkında doğru bilgiler vermeyi amaçlıyor.

Web sitesi: www.kadinsagligitv.com

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: