Test - Aşkı Şansa Bırakma Efsane mi Gerçek mi?


Doğum kontrol yöntemleri ile ilgili ne kadar bilgili olduğunuzu düşünüyorsunuz? Teste geçmeden önce lütfen yanıtlayınız.

Soru
1 /

Testi tamamladınız!

Test sonucunuzu öğrenmek için
lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun.

Cinsiyetiniz :

Şehir :

Yaş :

Doğru
Yanlış
Tam bilen

Bravo! Kendinizle gurur duyabilirsiniz. Doğum kontrolü konusundaki tüm soruları doğru yanıtladınız. Yine de emin olmadığınız bir konu varsa sitemizden bilgi alabileceğinizi unutmayın.

İyi bilen

Tebrikler. Doğum kontrolü hakkındaki soruların büyük çoğunluğunu doğru cevapladınız. Yine de eksik bazı bilgiler var. Sadece istediğiniz zamanlarda çocuğunuz olması için sitemizi okumanızı öneririz.

Biraz bilen

Doğum kontrolü hakkındaki soruların yarıdan biraz fazlasını doğru cevapladınız. Hala öğrenmeniz gereken çok şey var. Sadece istediğiniz zamanlarda çocuğunuz olması için sitemizi okumanızı öneririz.

Bilen bilmeyen

Soruların yarıdan azını doğru cevaplayabildiniz. Öğrenmeniz gereken çok şey var. İstemediğiniz gebeliklerle karşılaşmamak için sitemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Pek az bilen

Doğum kontrolü hakkındaki bilgilerinizin azlığı tehlike çanları çalıyor. İstemediğiniz gebeliklerle karşılaşmamak için sitemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Hiç bilmeyen

Aman dikkat! Doğum kontrolü sorularının hiçbirine doğru cevap veremediniz. İstemediğiniz gebeliklerle karşılaşmamak için sitemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Diğer Rozetler

Bu gerçekleri paylaşmak ister misin?”

Merak etme cevapların bizde ve hiç
kimseyle paylaşılmayacak :)

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.09.2015.0418

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: