Spermistler - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur?

Spermisitler, genellikle tek başlarına bir doğum kontrol yöntemi olarak kullanılmazlar. Erkek ve kadın kondomları, veya diayfram / servikal başlık gibi bariyer yöntemleri ile birlikte ve bu yöntemlerin etkinliklerini artırmak için kullanılırlar. Spermleri öldürerek veya onların rahmin içine doğru hareketlerini engelleyerek etki gösterirler. Spermisitleri köpük, jel, krem,veya bir film şeklinde kullanabilirsiniz. Bazı bariyer yöntemleri, örneğin bazı kondomlar, kendinden spermisit içerirler. Tek başına spermisit kullanılması, bu yöntemin bariyer yöntemleri ile birlikte kullanılmasına kıyasla daha az güvenilir bir yöntemdir ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruma sağlamaz.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: