Rahim içi sistem - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur

RİS, bakır veya diğer metallerin yerine progesteron içerir. Hormon, rahim içine çok yavaş salınır ve rahim boynundaki mukusu kalınlaştırarak, spermin rahim içine girmesini güçleştirir ve gebeliğe engel olur. Ayrıca rahim içinde yerel etkiler de meydana getirir. Bazı kadınlarda, aralıklı olarak yumurtlamayı da engeller. Doktorun RİS’i yerleştirmesi oldukça kısa sürer ve beş yıla kadar yerinde kalabilir, fakat bu yönteme devam etmek istemediğiniz takdirde, istediğiniz zaman çıkartılabilir.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: