Rahim İçi Araç - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur?

Bu küçük, T şeklinde plastik alettir ve bakır içerir. Eğitimli bir doktor veya hemşire tarafından rahim boşluğuna yerleştirilelerek uygulanır. RİA, ya spermin üreme tüplerine doğru hareketini engelleyerek ya da yerel etki göstererek, sperm ile yumurtanın birleşmesine engel olur. Vajinanın içine uzanan iki iplikçiği vardır, böylelikle yerini kontrol edebilirsiniz. RİA’lar, tiplerine göre üç ila on yıl arasındaki sürelerde değiştirilmelidirler.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: