Kondomlar - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur?

Kondomlar, sertleşen erkek penisine uygun lateks veya poliüretan kılıflardır.Bir ucu kapalıdır ve genellikle ucunda erkek boşaldığında spermi toplayacak bir çıkıntı bulunur. Kondom, cinsel birleşmeden önce, sertleşmiş penisin üzerinde yuvarlanarak yerleştirilir ve spermin kadının vajinasına girmesini önler. Boşalma gerçekleştikten sonra erkek geri çekilirken, hiçbir spermin kadının vajinasına kaçmasına izin vermemek için kondomu penisinde tutmaya devam etmelidir. Kadın kondomu da mevcuttur. Bunlar da lastikten yapılmışlardır ve içi dışına dönmüş “tersine” bir kondom gibi kadının vajinasının içine uyarlar. Erkek kondomu ile bir arada kullanılmamalıdırlar, çünkü sürtünmeden yırtılabilirler.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: