İmplantlar - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur?

Progesteron emdirilmiş bu ince, esnek tüp (bazı markalar iki tüpten oluşur), üst kolun iç tarafındaki derinin hemen altına yerleştirilir. Bu müdahale, lokal anestezi ile gerçekleştirilir. İmplantlar, bu konuda eğitilmiş bir doktor veya hemşire tarafından yerleştirilir. Hormon, üç yıllık bir sürede, azar azar dozlarda salınır ve bu sürenin bitiminde çıkarılarak yenisi yerleştirilir. Bu yöntem yumurtlamayı baskılayarak ve rahim boynundaki mukusu kalınlaştırıp spermin girişini güçleştirerek etki gösterir. Çıkarıldıktan sonra doğurganlık yeteneği normale döner.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: