Enjeksiyon - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur

Bunlar, her ay veya her üç ayda bir enjeksiyon yolu ile kullanılabilen hormonal doğum kontrol yöntemleridir. Enjeksiyon yolu ile kullanılabilen yöntemlerden bazıları sadece progesteron içerebilirken, bazıları da östrojen ve progesteronu içeren kombine yöntemlerdir. Enjeksiyon, vücuda hormonların yavaş yavaş salınması ile yumurtlamayı engeller. Aynı zamanda spermin içeri girişini engelleyecek şekilde rahim ağzındaki mukusu kalınlaştırır. Enjeksiyon, doktorunuz, hemşireniz veya bir aile planlaması kliniği görevlisi tarafından uygulanır. Bu nedenle randevunuza zamanında gitmeyi hatırlamanız önemlidir.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: