Doğum Kontrol Hapları - Aşkı Şansa Bırakma

Yan etkileri ve riskleri nelerdir?

dky_img

Haplar 1960’lı yıllardan beri güvenle kullanılmaktadır ve yaygın olarak oluşabilen yan etkiler genellikle hafiftir ve çoğunlukla birkaç ay içinde ortadan kalkar. Bazı kadınlarda, kullanımın ilk aylarında baş ağrısı, bulantı, göğüslerde dolgunluk gibi şikayetler görülebilir. Günümüzün düşük dozlu doğum kontrol haplarında bu yan etkiler çok nadirdir.
Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurmanızı öneririz.


Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: