Doğum Kontrol Hapları - Aşkı Şansa Bırakma

Tüm doğum kontrol hapları aynı mıdır?

dky_img

Tüm doğum kontrol hapları aynı değildir! Doğum kontrol hapları farklı içeriklere sahiptir ve farklı ek yararlar sağlarlar. Bu nedenle kişiye özel doğum kontrol hapı önerilir, örneğin adet öncesi gerginliği olan bir kadına önerilen doğum kontrol hapıyla fazla adet kanaması olan bir kadına önerilen doğum kontrol hapı farklıdır.2 Kullandığınız hapın size uygun olmadığını düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak yeni bir hapa geçebilirsiniz. Ancak, bazı haplara vücudunuzun alışması birkaç ay alabilir.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: