Doğum Kontrol Bantları - Aşkı Şansa Bırakma
dky_img2

Nasıl Korur?

Östrojen ve progesteron hormonları emdirilmiş bu yapışkan bantlar, hormonların deriden çok yavaş emilmesine izin verirler. Kalçalara, karna veya bedenin üst kısmına yapıştırılırlar. Göğüslere uygulanmasından kaçınılmalıdır. Üç hafta sonra çıkarılmaları gerekir ve dördüncü hafta süresince bir hafta bantsız dolaşılır. Bant yumurtlamayı engelleyerek (yumurtanın yumurtalıklardan salınmasına engel olur) ve rahim boynundaki mukusun kalınlaşmasına neden olarak spermin içeri girmesini önleyerek etkili olur.

Kalıcı Sosyal Medya Eklentileri


“Onayla” öğesine tıkladığınızda, seçilen sosyal medya ağından bir eklentinin yüklenmesine ve bu web sitesindeki her sayfada çalışmasına izin vermiş olursunuz. Bu bilgi bu web sitesi için 30 gün boyunca çerez olarak saklanır ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir. Eklentiye izin vermek, kişisel sayılabilecek verilerin saklanıp işlenebileceği bir ağa aktarılmasına neden olabilir. Ayrıca, sosyal ağlar kendi çerezlerini bilgisayarınıza ekleyebilir veya bunları okuyabilir. Bu şekilde toplanabilecek bilgiler üzerinde Bayer’in kontrolü yoktur.

“Reddet” öğesine tıkladığınızda, ağların hiçbirinden eklenti çalıştırılmaz ve böylelikle bu ağlara hiçbir kişisel veri aktarılmaz.


Daha fazla bilgi gizlilik beyanlarında bulunabilir:
  • Facebook Gizlilik Beyanı
  • Twitter Gizlilik Beyanı
  • Pinterest Gizlilik Beyanı

Aşağıdaki sosyal medya eklentilerini kalıcı olarak etkinleştir: